ÚČAST NA VELETRZÍCH

Děkujeme!Za Vaši návštěvu na veletrhu FAKUMA ve Friedrichshafenu.

Máme za sebou úspěšný veletrh. Díky 48.375 návštěvníkům ze 128 zemí byl podíl mezinárodních kontaktů na FAKUMĚ vyšší, než kdykoliv předtím. Absolvovali jsme řadu konstruktivních a zajímavých diskuzí, které byly základem pro další úspěšnou spolupráci a společné projekty.

Doufáme, že jsme vám poskytli přehled našich schopností a našich produktů a že byl veletrh pro vás stejně zajímavý a informativní, jako pro nás.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Spolupráce

Spolupráce s Moravskoslezským krajem - čerpání dotace.

Naše společnost využila možnost zapojit se do programu vyhlášeného Moravskoslezským krajem a v rámci tzv. "Regionální investiční pobídky" (RIP) se řadíme mezi podnikatelské subjekty, čerpající individuální dotaci z rozpočtu MSK, zaměřenou na podporu projektu "Rozšíření výrobního závodu společnosti EBG plastics CZ s.r.o.".

EU projekty

EU projekt.EBG plastics na mezinárodním poli.

Disponujeme nejmodernějšími technologiemi a stále pracujeme na našich kapacitních a jakostních standardech. 

V rámci naší modernizace a investování byla firma EBG plastics podpořena z evropského strukturálního fondu pro zlepšení výstavby infrastruktury a regionální rozvoj v Ostravě. 

Důvěra vložená v naší společnost ohledně mezinárodního podnikání bude i v budoucnu základem naší mezinárodní spolupráce.