Sekretariát

Klára Guřanová

+420 595 131 611
+420 595 131 699

kguranova@ebg-plastics.cz

 

 

Vedení

Dag Hagby

CEO EBG group

+420 595 131 611
hagby@ebg-group.com

 

 

 

Petr Škubala

ředitel společnosti / prokurista

+420 595 131 616
pskubala@ebg-plastics.cz

 

Thorsten Bepperling

CFO EBG group

+49 2306 923 437
bepperling@ebg-group.com

 

 

 

Tomáš Bulajcsík

vedoucí obchodního oddělení

+49 2359 90 80 41
tbulajcsik@ebg-schroeder.de

obchod a projektové řízení

Martin Prymus

+420 595 131 617 
mprymus@ebg-plastics.cz

 

 

Petra Gembalová

+420 595 131 632
pgembalova@ebg-plastics.cz

 

 

Jana Jenčová

+420 595 131 624
jjencova@ebg-plastics.cz

 

 

Markéta Kahánková

+420 595 131 612
mkahankova@ebg-plastics.cz

 

 

Barbara Ba

China Office

+86 151 0769 1269
barbara@ebg-plastics.com

 

 

vedoucí kvality

Petr Fančovič

+420 595 131 618
pfancovic@ebg-plastics.cz

 

vedoucí logistiky

Michal Mutina

+420 595 131 614
mmutina@ebg-plastics.cz

 

Jakub Návrat

+420 595 131 613
jnavrat@ebg-plastics.cz

 

 

 

HR & Marketing EBG group

Emilie Hagby-Terletzki

HR & Marketing EBG group

+49 2306 923 422
ehagby@ebg-group.com

 

 

Stefania Librizzi-Meinel

Marketing EBG group

+49 2306 923 416
librizzi-meinel@ebg-group.com

 

 

 

KDE NÁS NAJDETE

Přijeďte nás navštívit

EBG plastics CZ s.r.o.
Slovenská 1B/1143
CZ - 702 00 Ostrava - Přívoz

+ 420 595 131 611

info@ebg-plastics.cz