PŘEHLED

Od nápadu k realizaci.S firmou EBG plastics.

EBG plastics sídlí v Ostravě. Jako součást skupiny EBG group je podnikem orientovaným na budoucnost. Specializujeme se na výrobu technických dílů vstřikováním termoplastů a lisováním termoplastů a termosetů. Vaše individuální přání přetavíme do prototypů či minimálních sérií a přesvědčíme Vás vysokou flexibilitou.

ZPRACOVÁNÍ TERMOPLASTŮ

 

Zpracováváme termoplasty.Technologie vstřikování.

Díky našim mnohaletým zkušenostem, získaným zpracováním termoplastických umělých hmot a elastomerů, Vám můžeme nabídnout kvalitní výrobky. Náš podnik v Ostravě je vybaven celou řadou strojů pro vstřikování plastů. Vaše individuální přání splníme i vícejazyčně.

ZPRACOVÁNÍ TERMOSETŮ

 

Lisujeme termosety.Možnost nejrůznějších materiálů.

Naše zpracování termosetů je perfektním doplňkem ke zpracování termoplastů. Naše portfolio zahrnuje náročné technické díly, které splňují vysoké požadavky na zatížení. Vedle plně automatizované výroby spatřujeme těžiště naší činnosti v poloautomatických procesech náročných na personál, v technice Insert/Outsert. Na základě Vašich individuálních požadavků Vám nabídneme optimální postup.

FINÁLNÍ ÚPRAVY

 

Perfektní finiš.Montáž, sváření, lepení.

Na speciálních strojích sváříme a lepíme kovy a plasty. Náš výrobní program zahrnuje vsazování kontaktů a svítidel do plastových dílů jakož i montáž komplexních sestav. Na přání zajistíme i pořízení jednotlivých součástek podle Vaší specifikace.

VÝROBA NÁSTROJŮ

 

Precizní výroba nástrojů.Spičkové výsledky.

 

V těsné spolupráci s našimi partnery vyvíjíme a vyrábíme nástroje podle Vašich individuálních požadavků. Náš zkušený tým klade důraz na vysokou kvalitu naší nástrojárny. 

EBG plastics má k dispozici více jak 550 aktivních nástrojů, schopných vyrábět v nepřetržitém provozu. Všechny tyto nástroje jsou díky naší trvalé péči a údržbě  v perfektním stavu. V následujících letech plánujeme počet našich nástrojů dále rozšiřovat, abychom dostáli rostoucím požadavkům trhu.