Team Made

Náš požadavek.Týmové řešení.

Na naše výrobky máme vysoké požadavky a nejlepší řešení vycházejí vždy z týmové spolupráce s našimi zákazníky. Naším heslem je team made – protože to, co děláme, je vždy úspěchem celého týmu. Společná týmová práce je srdeční záležitostí a zároveň motorem naší inovační síly.

Firma

 

Připraveni na budoucnost.EBG plastics znamená pokrok.

Společnost EBG plastics s exportem do celého světa má v současnosti více jak 160 zaměstnanců a výrobní a skladovací plochy o výměře více než 7500 metrů čtverečních. Strojový park čítá 60 vstřikolisů na zpracování termoplastů a 8 lisů na zpracování SMC materiálů.

Firma se specializuje na zpracování termoplastů, termosetů, finální úpravy, montáž podskupin a výrobu nástrojů. Jako jeden ze čtyř podniků skupiny EBG prezentuje firma EBG plastics kvalitu a spolehlivost.

 

Naši partneři

OBORY

Na trhu.I pro Vás to pravé.

Jsme partnery společností z nejrůznějších oborů (z automobilového, elektrotechnického a sanitárního průmyslu). Podílová struktura našeho obratu je následující: 50 % automobilový průmysl, 30 % elektrotechnický průmysl a 10 % sanitární průmysl. Vedle těchto hlavních oborů spolupracujeme i se stavebními firmami a firmami vyrábějícími světla.

Jsme schopni v krátké době realizovat prototypy, vyrobit zkušební nástroje a dodat plastové díly, kovoplastové komponenty a sestavy.

CERTIFIKACE

 

Certifikovaný management.Profesionalita a spolehlivost.

Náš management jakosti a naše organizace byly certifikovány podle IATF 16949.

Všechny naše výrobní činnosti mají jeden cíl: spokojenost našich zákazníků.

Víme, že klíčem k úspěchu jsou spokojení a kvalifikovaní zaměstnanci. Náš profesionální tým si tak neustále zvyšuje kvalifikaci a absolvuje školení.

Historie

Naše cesta k úspěchu.Pohled do budoucnosti.

Již přes 20 let vyrábíme v Ostravě na nejmodernějších výrobních zařízeních. Již od počátku si naši zákazníci cení naší spolehlivosti a vytrvalosti.

Díky velké spokojenosti zákazníků může EBG plastics stále růst. Na základě velké poptávky investujeme do nových technologií a zvětšujeme náš strojový park.